Asus lõi uudse sülearvuti

Asus ZenBook Pro 15
ZenBook Pro 15 on selle seeria esimene ScreenPadiga töötav mudel.

Taiwani IT-firma Asus uutel sülearvutitel on klaviatuuri all puutetundlik ekraan, mis võimaldab sülearvutiga täiesti uuel viisil töötada.

ScreenPadi puuteplaadis on ühendatud Windowsi PTP-puuteplaat ning interaktiivne 5,5tolline puutetundlik FHD-ekraan. ScreenPadil on mitmed kasulikud funktsioonid, mis kohanevad intelligentselt kasutaja tegevustele, võimaldades nii lihtsamalt ja kiiremini multitegumtöid teostada. Selleks, et minna puutetundlikult ekraanilt puuteplaadi režiimi või vastupidi, on vaja vaid klõpsata F6 funktsiooniklahvi.

ScreenPadi saab kasutada mitmel viisil. Spetsiaalsed ScreenPadi rakendused kalkulaator, muusikamängija, NumKey ja launcher töötavad ScreenPadi-siseselt. Launcheriga saab avada arvutirakendusi ning nende vahel liikuda, kasutades selleks kasutaja poolt kohandatavaid otseteid. NumKey muudab ScreenPadi klassikaliseks numbriklaviatuuriks, millega on mugavam näiteks numbrilisi andmeid arvutisse sisestada. Ekraanilaiendi režiim teeb ScreenPadist peaekraani laienduse, tänu millele on kasutajal võimalik produktiivsemalt töötada.

Valitud arvutirakendused töötavad ScreenPadiga integreeritult, pakkudes kasutajale kohanevaid menüüsid ja redigeerimistööriistu, mis muutuvad automaatselt vastavalt aktiivsele rakendusele ning teostatavale toimingule.

Hetkel on selliselt integreeritud Microsofti kontoritarkvara rakendused Word, Excel ja Powerpoint, tulevikus lisanduvad mitmed muud rakendused. Lisaks pakub ScreenPad kohandatavat integreeritust veebilehitseja laiendustega. Näide sellest on YouTube´i mängija Google Chrome´ile, mis toob videote taasesitusnupud kasutaja sõrmeotste alla.

Reaalajas uuenevale ScreenPadile saab uusi rakendusi alla laadida Microsoft Store´ist.
Lisaks on uue ZenBook Pro seeria sülearvutitel näotuvastustehnoloogia ning sisseehitatud Amazon Alexa tugi häälkäsklustega töötamiseks. Nii saavad kasutajad sisse logida oma näoga läbi Windows Hello või kasutada Alexa häältuvastust käed-vabad tegutsemiseks: ilmateate ja muusika kuulamiseks, kohtumiste kalendrisse lisamiseks jms.

ZenBook Pro seeria on loodud professionaalsetele kunstnikele, disaineritele, programmeerijatele ja teistele loovalade inimestele. ZenBook Pro 15 on selle seeria esimene ScreenPadiga töötav mudel.

Enam kui 16 000 töötajaga Taiwani firma Asus teenis mullu ligi 11 miljardit eurot kasumit.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

CREDITINFO ESTONIA is looking for a PYTHON DEVELOPER

Creditinfo Eesti AS

05. oktoober 2018

DERIVCO is looking for a .NET DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

DERIVCO is looking for a UX/UI DESIGNER

Derivco Estonia OÜ

30. september 2018

Teabevara