Tarkvarakonverents toob Tallinna üle 40 IT-spetsialisti

Topconf 2017
Ewan Slater IT-firmast Oracle esinemas mullusel konverentsil.

Novembris toimuval kuuendal tarkvarakonverentsil Topconf Tallinn arutlevad IT-valdkonna väljakutsete teemal kolme päeva jooksul üle 40 IT-valdkonna spetsialisti.

"Alates 2012. aastast, mil toimus esimene Topconf Tallinn konverents, on meie eesmärgiks olnud katta kõik tarkvaraarendusega seonduvad teemad, pakkudes kõikidele osalejatele võimalust õppida midagi uut," ütles konverentsi peakorraldaja Chris Frei.

"On oluline mõista, et tarkvaraarendus hõlmab endas palju enamat kui ainult koodide kirjutamist ning et paljud teised tegurid nagu meeskonnatöö, andmeanalüüs ja tootehaldus on projekti edukaks teostamiseks olulised," lisas ta.

Kolmepäevase konverentsi jooksul saab Kultuurikatlas osaleda rohkem kui 40 loengus ja töötoas, kus esinejad jagavad oma kogemusi. Esitlused toimuvad mitmetel teemadel nagu näiteks Java, Agile, eetiline disain, jätkusuutlikkus, front-end arendus, suurandmete analüüs jms.

Topconf Tallinn sai alguse kuus aastat tagasi koos Skype´i ja Nortali abiga. Tocponf Tallinn on kasvanud kohalikust tarkvarakonverentsist rahvusvaheliseks ürituseks, kus osalevad valdkonna spetsialistid ja entusiastid nii Austraaliast, Ameerikast kui ka Euroopa riikidest.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A JAVASCRIPT DEVELOPER (MID-LEVEL)

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara