Taxify laieneb Ida-Virumaale

Taxify laienes Narva.
Taxify laienes Narva.

Transpordiplatvorm Taxify avab teenuse Eesti suuruselt kolmandas linnas Narvas, samuti kaalub laienemist ka Kohtla-Järvele ja Jõhvi.

Taxify esindaja Aleksei Kolesnikov näeb piirkonnas olulist transpordiprobleemi, mis vajab lahendust. "Vestlesime kümnete kohalike juhtidega. Narvakad liiklevad kolmnurga vahel, mille läänepoolne ots asub Sillamäel, idapoolne ots Narvas ning põhjapoolne ots Narva-Jõesuus. Vanamoodne taksoteenus võib jätta inimese Sillamäele pikaks ajaks ootama. Samas maksab sõit palju, kuna juht peab arvestama võimaliku tühisõiduga tagasi. Tehnoloogia abil saame tühisõitude hulka vähendada ning tarbija saab mõistliku hinna nii linnas kui linnast välja sõitmiseks," rääkis ta.

Taxify sõidualustustasu Narvas on 50 senti, kilomeetri hind 20 senti ja minuti hind 10 senti, ühe sõidu minimaalne maksumus on kaks eurot.

Taxify kaalub teenuse pakkumist ka Kohtla-Järvel ja Jõhvis. "Kohtla-Järve ja Jõhvi kesklinna lahutab kümneminutine autosõit. Kokku elab neis linnades pea 50 000 inimest," märkis Kolesnikov.

2013. aastal asutatud Eesti iduettevõte Taxify tegutseb rohkem kui 25 riigis. Investoritelt raha kaasamistega on firma väärtus tõusnud miljardi dollarini.

Osale arutelus

  • Indrek Kald

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR JAVASCRIPT DEVELOPER

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

Teabevara