• 04.01.07, 09:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Plastmass tõrjub räni elektroonikaärist

Suurbritannia ettevõte Plastic Logic ehitab esimese plastmassist elektroonikat tootva tehase.
Riskikapitalifondid on ettevõtmisesse valimis investeerima 50,6 miljonit naela (1,17 miljardit krooni). Erinevalt ränist on plastmassist elektroonikakomponendid odavamad, mis langetaks oluliselt koduelektroonika hindu, kirjutas BBC.
Tehas ehitatakse Saksamaale Dresdenisse. Plastic Logic toodab elektroonika juhtkomponente. Eksperdid väidavad, et plastikust elektroonika turg on 2015. aastaks 30 miljardi dollari (354 mld krooni) suurune.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele