• 30.08.07, 15:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

VimpelComi teise kvartali kasum kasvas 83%

Venemaa suuruselt teise mobiilsideoperaatori VimpelComi II kvartali puhaskasum kasvas 83 protsenti, vahendab Bloomberg.
Ettevõtte puhaskasum kasvas 195 mln dollarilt 359 mln dollarini ehk 3,83 dollarilt aktsia kohta 7,07 dollarini. Analüütikud lootsid kasumiks 322 mln dollarit. Ettevõtte käive kasvas 53 protsenti, 1,72 mld dollarini.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele