IBM teatas, et pakub mõningaid Lotuse
programme tasuta, et kõigutada Microsofti domineerimist, vahendab Bloomberg.
IBM kavatseb täna tuua turule IBM Lotus Symphony programmidevaliku. Tarkvara toetab mitut failiformaati, nagu Microsoft Office'i ja Open Document formaati. IBMi pressiesindaja Mike Azzi ütles, et programmid saavad kohe kättesaadavaks.
IBMi tarkvara käive kasvas läinud kvartalis 13 protsenti, 4,8 mld dollarini, tänu Lotuse ja WebSphere'i toodetele. Üksuse kasumimarginaal oli 85 protsenti.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.