Möödunud jõuludel toimus oksiooniportaalis
eBay vilgas tegevus, kirjutas The Daily Telegraph.
Soovimatute jõulukingituste seast võis leida nii kudumisvarraste komplekte kui ka populaarse multifilmiperekonna Simpsonite seinakellu.
Lihtne sallikudumise komplekt võib müüa meelest tore ja praktiline jõulukink olla, kuid kui kingituse saaja kududa ei oska ja tal puudub selle õppimiseks aeg, siis tundub see üsna mõttetu kingitusena. Portaalist võis leida veel lillakaid tütarlaste saapaid, punase ahvi teksapükse mille alghinnaks oli 60 naela ( 1262 krooni). Poest ostes maksavad need teksapüksid 295 naela ( 6205 krooni). Muuhulgas võis leida ka moefirma Next 20 naelast kinkekaarti ( 400 krooni), millele oli tehtud 17.99 naela (378 krooni) suurune pakkumine.
Ettevõtte sõnul riputatakse portaali iga päeva umbes miljon toodet.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.