• 19.06.08, 13:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

HP hakkab kasutatud plastist printereid tootma

HP tutvustab sellel suvel esimest ümbertöödeldud plastist valmivat printerit, mis muuhulgas näeb ette HP printeritootmise järk-järgulist üleminekut ümbertöödeldud plastile.
Printerite tootmise ja kasutamise keskkonnamõjude vähendamise kava kohaselt hakkavad HP printerid tarbima vähem voolu ja sisaldama rohkem ümbertöödeldud materjale. Loodussäästlikud printerid saavad tarbija informeerimiseks „ökomärgi“.
HP printeriüksuse ülemaailmse juhi Vyomesh Joshi sõnul on HP viimase üheksa kuuga aidanud paljudel maailma juhtivatel ettevõtetel vähendada printimise keskkonnamõjusid keskmiselt kuni 30 protsenti. HP soovib samuti loobuda üleliigsest papist ja vahtplastist tootepakendites.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.09.25, 12:23
Tehisintellektiga arvuti, mis muudab töötegemise lihtsaks, loovaks ja eksimustevabaks
Tänapäeval on arvutist saanud partner, kes võtab enda kanda rutiini ning laseb kasutajal keskenduda sellele, mis on päriselt tähtis. Tehisintellektiga (AI) varustatud masinad ei ole enam kauge tulevikuvisioon, vaid abilised, mis muudavad töö sujuvamaks ja loovamaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele