Otsingumootorifirma Google teatas eile
õhtul oodatust parematest kvartalitulemustest, mis lennutas ettevõtte aktsia
hinna neljapäeval Nasdaqi järelkauplemisel kümneprotsendilisele tõusule.
Külastajate arvu ja käibe kasv oli märkimisväärne kõigis maakera osades ning kõigis tegevsuvaldkondades, isloomustas kvartalit tegevjuht Eric Schmidt.
Kontserni kasum kasvas 1,35 miljardi dollarini ehk 4,24 dollarit aktsia võrrelduna aastataguse 1,07 miljardi dollari ehk 3,38 dollariga aktsia kohta. Erakorralisi tulusid arvestades oli kasum 4,92 dollarit aktsia kohta. Analüütikud ootasid kasumiks 4,75 dollarit aktsia.
Google'i aktsia hind on eelkauplemisel kerkinud pea 7 protsenti.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.