Tehnoloogiaettevõte Hewlett-Packard sõlmis
kaheaastase partnerluslepingu Vormel-1 sarjas võistleva ING Renault F1
meeskonnaga.
Et aidata meeskond ihaldatud võitudeni tarnib HP Renault F1 meeskonnale järgmise kahe aasta jooksul uuenduslikke IT-lahendusi ja –süsteeme, teatas ettevõte oma pressiteates.
“Meil on hea meel, et HP otsustas meeskonnaga liituda,” ütles ING Renault F1 meeskonna juht Flavio Briatore, lisades, et infotehnoloogia tähtsust F1 maailmas on võimatu üle hinnata.
HP pakub tehnoloogiatooteid klientidele eraisikutest suurorganisatsioonideni. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad printimisseadmed, arvutid ja IT infrastruktuuri lahendused. Ettevõtte viimase nelja kvartali müügitulu oli 118,4 miljardit dollarit.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.