Arvutitootja Dell esitles täna luksuslikku
sülearvutit Adamo nimetades seda maailma õhimaks ning mis peaks konkureerima
Apple’i MacBook Air-iga, kirjutab Reuters.
Alumiiniumkorpusega sülearvuti paksus on 0,65 tolli (1,65 sentimeetrit), ekraan 13,4-tolli ning kõvaketas 128 gigabaiti. Arvuti hind algab 1999 dollarist (24 050 krooni) ning kallim variant maksab 2699 dollarit (32 500 krooni). Arvuteid hakati tarnima täna.
Senise õhima sülearvuti tiitli omaniku Apple’i MacBook Air-i paksus on 0,76 tolli (1,93 sentimeetrit). Adamo on oma nelja naelaga (1,8 kiloga) siiski raskem kui Air, mis kaalub kolm naela (1,4 kilo).
Delli aktsia hind kerkis täna 1,5 protsenti 9,04 dollarini.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Konkurentsitihedas ja kiiresti arenevas maailmas on tõeliselt oluline see, et ükski kõne ega kontakt kaduma ei läheks – kui teie ettevõte jääb tabamatuks, ei jää klient ootama, vaid võtab ühendust järgmise sama teenuse pakkujaga ning lööb käed. See võib aga teie ärile kalliks maksma minna. Et sellist olukorda ei tekiks, siis saab appi tulla
Esecom, kes aitab luua teie ettevõtte vajadustele vastava kõne- või kontaktikeskuse. Koos tehakse selgeks, millised on ettevõtte vajadused ja milliste suhtlussüsteemi funktsionaalsustega saab töötajate ja klientide rahulolu tõsta.