Tegime Nokiale viimased allhanked juba
2007. aasta lõpus, seega nende otsus allhankijatelt enam mobiiltelefone
mitte osta ei mõjuta meid, märkis Elcoteq Tallinna peadirektor Vitali Vunš.
"Elcoteqi Tallinna tehase jaoks ei tähenda see midagi, me ei tooda siin Nokia mobiiltelefone juba aastaid," kommenteeris Vunš uudist, et mobiilifirma Nokia tegi otsuse, et ei osta enam mobiiltelefone allhankijatelt.
"Tegime Nokiale viimased allhanked juba 2007. aasta lõpus ja, siis suundus kogu Tallinna telefoni tootmine meie Ungari tehasele. Tallinna tehase jaoks ei tähenda see uudis midagi, sealt meie eksport kukkuda ei saa," rääkis ta.
2007. aasta lõpust orienteerus Elcoteq ümber sidevõrguseadmetele ja koduelektroonikale.
Ettevõtte eksporditulemustest rääkides ütles Vunš, et meil oli eelmise aasta esimese kvartali eksport ka päris madal. "Oleme samal tasemel võrreldes eelmise aasta jaanuariga."
"Eelmine aasta oli teises, kolmandas kvartalis päris kena ekspordikasv, kuid see aasta me seda kahjuks ei näe. See tuleb stabiilselt samal tasemel nagu esimene kvartal," lisas ta.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.