• 03.07.09, 11:39
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lauluväljakul saab kasutada tasuta wifit

Tallinna linn seadis laulupeo ajaks lauluväljakule üles ajutise avaliku traadita interneti võrgu.
3.-5. juulil saab tasuta wifit kasutada lauluväljaku hoone merepoolse külje ees. Internetti pääsemiseks on vaja ID-kaarti või mobiiltelefoni, millega tellida juurdepääsuks vajalik kasutajanimi ja parool. Selleks tuleb helistada või saata telefoninumbrile 525 2202 lühisõnum tekstiga "linna WiFi". Interneti kasutamine on mõlemal viisil tasuta, mobiilioperaatorile tuleb tasuda vaid saadetava sõnumi või kõne eest.
Ajutise võrgu loomine maksis linnale üle 45 000 krooni. Tallinn pakub oma elanikele ja külalistele wifiühendust kõikides linnaosades, kokku on loodud 65 tasuta wifi leviala.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.12.24, 13:34
Tehnoloogia, protsessid. Kui tugev on sinu ettevõte kui “maja”?
Kujuta ette, et sinu ettevõte on nagu maja, mis peab vastu vihmale, tormile ja ajahambale. Selle tugevus sõltub vundamendist, kandvatest seintest ja katusest. Kui mõni neist pole paigas, võib maja muutuda ebastabiilseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele