• 11.09.09, 20:14
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Google suurendas otsingukasti

Google, mis on tuntud oma hõreda kodulehega suurendas otsingukasti suurust, vahendab Bloomberg.
"11 aasta jooksul oleme teinud kodulehel terve rida muudatusi," kirjutas ettevõte kodulehel asuvas teates. "Mõned neist on väikesed, mõned suured. Praegusel juhul on tegemist väikese muutusega, mis teeb otsingu prominentsemaks."
Google, kes on väga harva teinud muutusi valge taustaga koduleheküljel, on keskendumas otsinguärile ajal, mil käibe kasv on aeglustunud. Eelmises kvartalis kasvas käive vaid 2,9 protsenti võrrelduna 39 protsendiga aasta tagasi.
Ettevõte seisab silmitsi ka uue konkurendi Microsofti otsingumootoriga Bing.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Google’i aktsia hind on täna kerkinud 0,5 protsenti 473,13 dollarini.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele