Credit Suisse teatas, et Telefonica ei tee ilmselt pakkumist Telecom Italiale, vahendab Bloomberg.
„Me näeme Telefonica pakkumist Telecom Italiale nii ebatõenäolisena kui ka kõrge riski ja vähese tootlusega Telefonica aktsionäride jaoks,“ kirjutas Credit Suisse’i analüütik David George.
Euroopa suuruselt teine telekom Telefoncia on Telco suurim aktsionär, kellele kuulub 22,4 protsendine osalus Telecom Italias. Hispaania kompanii investeeris Telecom Italiasse 2007. aastal ja sellest ajast alates ei vaibu liitumisspekulatsioonid.
George soovitab Telefonica aktsiat osta, kuid langetas aktsia hinnasihi 22 eurolt 21 eurole. Aktsia hind langes Madriidis 0,6 protsenti, 17,62 eurole.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.