Tele2 AB nõukogu nimetas kontserni juhatuse esimeheks ja presidendiks Mats Granrydi, kes astub ametisse 1. septembril.
Mats Granryd’il on olnud nii Rootsis kui rahvusvaheliselt järjepidev ja edukas karjäär telekommunikatsiooni valdkonnas ja tal on põhjalikud kogemused arenevate turgude, uute tehnoloogiate kasutuselevõtu ja turundusstrateegiatega, teatas Tele2.
Mats Granryd on praegu Ericsson AB Põhja-Euroopa ja Kesk-Aasia piirkonna juht ning on varem juhtinud Vodafone’i ja Bharti erinevaid üksusi, samuti töötanud telekommunikatsiooni valdkonna juhtimiskonsultandina ARRIGO ja Anderseni juures. Tal on teadusmagistri kraad Stockholmi Kuninglikust Tehnoloogiainstituudist.
Üle-euroopaline Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontsern pakub teenuseid 28 miljonile kliendile 11 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoniteenust üle 450 000 kliendile. Tele2 turuosa on 34%.
Autor: ituudised.ee - Äripäeva IKT uudiste teemaveeb
Seotud lood
Värskelt Euroopa kõige väärtuslikumaks börsifirmaks kerkinud Saksa tarkvaraarendaja SAP korraldab Tallinnas sündmuse –
SAP Innovation Day Estonia, kus jagatakse soovitusi ning
viise ettevõtte kasvuks ning kuidas panna AI ja kaasaegne andmeanalüüs konkurentsieelisena kõige efektiivsemalt tööle.