• 16.11.12, 10:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nutitelefon on taskus veerandil eestimaalastest

Gartneri uuringufirma statistika järgi suurenes nutitelefonide müük aastaga 47 protsendi võrra.
Võrreldes EMT nutitelefonide müüki kolmandas kvartalis 2011 ja 2012, on tänavu nutitelefonide müük kasvanud rekordilised 66%, teatab ettevõte.
„Nutitelefonide kasvu Eestis ja EMTs on peamiselt vedanud Samsung ja Sony Mobile (varasem Sony Ericsson),“ kommenteeris EMT seadmete müügi osakonna juhataja Ardi Ratassepp. „Lisaks on olulise panuse andnud ka Apple ja LG.“
Nutitelefoni kasutab praegu hinnanguliselt ca 25% Eesti telefonikasutajatest ning nagu näitab nutitelefonide müügistatistika, vahetatakse tavalisi mobiiltelefone nutitelefonide vastu üha kiirenevas tempos.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kindlasti on nutitelefonide arvu ülikiire kasvu põhjuseks nende üha soodsamaks muutuv hind, sest igati arvestatava nutitelefoni saab kätte juba ca 100 euroga, märkis Ratassepp.
Enim on ostetud Android-operatsioonisüsteemiga nutitelefone.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele