Täna hommikuse seisuga saame öelda, et kõik rikkes olnud teenused peale hot.ee on taastunud, teatas Elion.
nutiTV, äri e-posti ja veebimajutuse teenused on taastunud. Äri e-posti meilid võivad aga tänase päeva jooksul ülekoormuse tõttu liikuda tavapärasest aeglasemalt.
Meedias mainitud ettevõtete Estonian Airi ja G4Si veebilehed on töökorras alates eile õhtul 22.00-st.
Hot.ee teenuse täpset kordasaamise kohta saame öelda nii palju, et loodame, et see taastub päeva jooksul või hiljemalt homme hommikuks, märkis ettevõte.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.