Autor: Indrek Kald • 21. jaanuar 2014
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

MKM otsib idufirmade poliitika kujundajat

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium otsib uut töötajat, kelle üheks ülesandeks on kujundada riigi idufirmapoliitikat.

Täpsemalt palkab majandusarengu osakonna innovatsioonitalitus peaspetsialisti, kel tuleb toetada uute innovaatiliste ettevõtete ehk idufirmade turuletulekut ja kasvamist Eestis. Samuti on tema töö kujundada ettevõtlusõppega seotud arengusuundi koostöös partneritega kõigil haridustasanditel ning koondada ja arvestada ettevõtjate seisukohtadega.

Otsitava ametniku üheks ülesandeks on ka valmistada ette valdkondlikke õigusakte ning jälgida nende täitmist, samuti osaleda rahvusvahelises koostöös.

Ministeerium lubab omalt poolt sõbralikku ja nooruslikku meeskonda, võimalust õppida ja end arendada ning täiendada kontaktivõrgustikku.

Kandideerimise eelduseks on valdkonnaga seonduv kõrgharidus, ettevõtlus- ning teadus- ja arendustegevuse ja innovatsioonipoliitika põhialusete hoomamine, eesti ja inglise keele valdamine, analüüsivõime, julgus ja üle keskmise esinemisoskus.

Soovijal tuleb saata motivatsioonikiri ja kirjutada essee teemal "Ettevõtlikkus – kas omandatud oskus või isikuomadus".

Ituudised.ee toetajad:
Liitu ITuudiste uudiskirjaga!
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Turunduslahenduste osakondTel: 6670 105