• 06.03.14, 13:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kapo võib hakata uurima Paeti pealtkuulamist

Urmas Paeti ja Catherine Ashtoni telefonivestluse pealtkuulamist hakkab Eesti Päevalehe andmeil uurima kaitsepolitsei.
Praegu on veel lahtine, kas uurimist alustatakse kriminaalmenetluse või teabehanke raames, kirjutab Eesti Päevaleht.
Riigiprokurör Heili Sepp ütles eile lehele, et nad jätkavad täna kaitsepolitseiga arutelu, kas ja mida on antud juhtumi puhul võimalik uurida kriminaalmenetluslikult.
Kaitsepolitsei pressiesindaja uurimise võimalikku algatamist eile ei kinnitanud, öeldes vaid seda, et nad on juhtumist teadlikud.
Loe pikemalt Eesti Päevalehest.
Autor: aripaev.ee, Kadri Bank

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.01.25, 15:30
Harukordne võimalus: Tallinnas toimub uusimaid tehnoloogiaid tutvustav konverents
Arrow Enterprise Computing Solutions, üks nimekamaid IT-lahenduste distribuutoreid Baltikumis, korraldab konverentsi Five Years Out, mis toob lavalaudadele maailma juhtivad tehnoloogiahiiud, nagu Microsoft, Netapp, IBM, Oracle ja paljud teised. Ettevõtte Baltikumi ärijuht jagab, millele IT-maailmas pilk pöörata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele