EMT hakkab tegema koostööd Spotify'ga

EMT ja Spotify sõlmisid ekskulsiivse kokkuleppe, tänu millelele jõuab populaarne legaalse muusika striimimise teenus peatselt EMT klientideni.

Alates juulikuust on EMT klientidel võimalik liituda pakkumisega, mis võimaldab kuulata oma lemmikuid arvuti, mobiiltelefoni või tahvelarvuti vahendusel igal ajal ja igal pool. Eesti muusika- ja telekommunikatsiooniturul on nimetatud teenuse näol tegemist täiesti uudse lahendusega.

“Koostöös Spotify’ga loome EMT klientidele võimaluse kuulata maailma parimat ja suurimat muusikavalikut parima kvaliteediga,” lausus EMT erakliendidivisjoni direktor Riho Jürvetson ning lisas: “EMT hakkab pakkuma kõrgeima tasemega Spotify Premium paketti, milles on kõik enam kui 20 miljonit muusikapala ning žanri- ja meeleolupõhised Spotify playlistid saadaval parima kvaliteediga ilma vahepealsete reklaamipausideta."

Jürvetsoni sõnul on kogu maailmas igapäevase muusikatarbimise harjumus tänaseks liikunud üheselt CD-plaatidelt ja muusikakogu sisaldavatelt pleieritelt mobiilsetesse seadmetesse.  

Pakkumise täpsemad tingimused avalikustatakse juulikuus teenuse turuletulekul. Spotify’l on üle maailma 57 riigis enam kui 40 miljonit kasutajat.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821