18 veebruar 2016

Tele2 siseneb uuele turule

Foto: Meeli Küttim

Tele2 hakkab klientidele pakkuma piiramatu andmemahuga koduinterneti pakette, et inimesed võiksid kodudes püsiühendusest loobuda, selgitas uuele turule sisenemist Tele2 tootedirektor Katrin Aron.

„Tele2 uued internetipaketid on suunatud kodudesse, kus samaaegselt kasutavad internetti paljud pereliikmed mitmetes erinevates seadmetes. Kuna uued paketid on piiramatu andmemahuga, võivad pered kasutada internetti nii palju kui tarvis ja mitte mõelda mahtudele, mis lastel kulub näiteks videote vaatamisele või arvutimängude mängimisele,“ kommenteeris Aron ja lisas, et olenemata kasutatud mahust on kuutasu alati sama soodne.

„Tulevik kuulub mobiilsele internetile, mille keskmised kiirused on juba täna paremad kui püsiühenduse puhul. Nüüd, mil on murtud viimane barjäär ja ka mobiilne internet võimaldab kodus piiramatut netis surfamist, võivad pered kodudes kaabelinternetist loobuda,“ ütles Aron.

Aroni sõnul iseloomustab mobiilset internetilahendust liikuvus ehk võimalus võtta internet suveks suvilasse kaasa või jätkata pärast kolimist internetikasutust uues asukohas. Tele2 koduinternet pole seotud ühe aadressiga.

Võrreldes teiste operaatorite, Telia ja Elisa, sarnaste pakettide hindadega on Tele2 uuele turule sisenemisel pakkumas kliendile hinna poolest soodsamaid lahendusi.

Ka seni olemasolevate kodukasutuseks mõeldud internetipakettide hindasid ja mahtusid muudetakse ettevõtte teatel kliendile soodsamaks.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821