Aali Lilleorg • 29 september 2016

Endel Kellap hakkas Datafoxi IT katsetajaks

Endel Kellap avastamas IT maailma  Foto: Datafox

Endel Kellapi kirg tehnoloogia vastu on laiemale avalikkusele tänaseks hästi teada. Õige eestlase tiitli võitnud meelelahutaja on tänaseks leidnud oma tõelise kutsumuse – sukeldunud kiirelt arenevasse IT maailma ning tehes seda Eesti ühes vitaalsemas IT ettevõttes Datafox, seisis ettevõtte pressiteates.

Endel Kellap liitus Datafoxi tiimiga avaliku konkurssi kaudu. „Sel sügisel korraldasime konkurssi pädeva ja initsiatiivika IT-spetsialisti leidmiseks ning olime üllatunud kui ühendust võttis ka telenägu Endel Kellap,“ kommenteeris Datafoxi teenuste juht Kristjan Ok. „Arvasime, et tegemist on naljaga kuid Endliga lähemalt tutvudes saime aru, et tegemist on vennaga, kelle lihtne ja loov lähenemine meile täpselt sobib.“ Datafoxi meeskond on tänaseks Endliga hästi kohanenud. „Meie spetsialistid on IT-alal sertifitseeritud, nii tuleb ka Endlil läbida mitmeid koolitusi. Näiteks Microsoft Office 365 pilveteenuse vallas on esimene, mis päevakorda tõuseb, sest klientide nõudlus selle teenuse järgi on suur,“ selgitas Ok. „Endli töökohustuste hulka kuulub uute teenuste katsetamine, kasutajale aruasaadavamaks muutmine ja samuti uute klientide leidmine. Usume, et oleme oma meeskonda leidnud asjaliku ja aktiivse inimese.“

ITuudiste täpsustavate küsimuste peale töötasu suuruse kohta kõlas vastus, et see on täitsa tavaline ja on töötajale igati motiveeriv ning esialgu on Endel Kellap tööl katseajaga. Siis aga tekkis ettevõttes väike kohmetus, kuid samas ei tahetud nõustuda ka sellega, et tegemist on ainult vallatu naljaga. Ettevõttele on oluline IT maailma arusaadavamaks muutmine ja see on juhatuse liikme Risto Kiilbergi sõnul ka üks põhjustest, miks Endel Kellapiga koostööd alustati.

IT ettevõte Datafox tegevusvaldkond on serverite-, andmekaitse- ja kommunikatsioonilahenduste pakkumine ning teenused. Datafoxi klientideks on paljud Eesti tuntud ja juhtivad ettevõtted ja riigiasutused.

 

Endel Kellap oma esimesel tööpäeval Datafoxis.  Foto: Datafox
Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Silvian Karu
Silvian KaruReklaamimüügi projektijuhtTel: 5691 8931
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821