Äripäeva raadio kuulamisel veebis on tõrkeid

Täna alustanud Äripäeva raadio kuulamine veebis võib-olla praegu häiritud, kuna veebilehel kuulajate hulk osutus prognoositust suuremaks.

Pärast tänase saatepäeva lõppu lahendame tekkinud tehnilise probleemi. Palume raadio kuulamisel veebis tekkinud tehniliste tõrgete pärast vabandust ja täname Äripäeva lugejaid suure huvi eest.

Tuletame meelde, et Äripäeva raadio saated on järelkuulatavad aadressil www.aripaev.ee/raadio.

Täna kell 7.00 läks sagedusel 92,4 MHz eetrisse Äripäeva raadio, mis on mõeldud ettevõtlikule inimesele ja kus programmi ning uudiste valikul on fookuses ettevõtlust, majandusarengut ning investeerimist puudutavad teemad. Raadio on sagedusel 92,4 MHz kuulatav Tallinnas ja Harjumaal.

Täna on Äripäeva raadioprogrammis neli saadet:

10.00-11.00 "Äripäev eetris". Saates analüüsivad ajakirjanikud Vilja Kiisler ja Harry Tuul eelmise ja algava nädala kuumi teemasid.

12.00-13.00 "Ekspordivedurid". IT-ettevõtte Uptime omanik Eero Tohver jagab kogemusi, kuidas olla edukas eksportöör Norras ja Šveitsis. Saatejuht Kristel Härma.

14.00-15.00 "Äripäeva kullafond". saates kordab Äripäev podcast'ina eetris olnud saateid "Kuidas tähtsate otsuste juures pea külm hoida?" ja "Miks lõviosa investoritest üle keskmise teenida ei oska?".

16.00-17.00 "Investor Toomase tund". Millele lisaks tootlusele investeerimisel tähelepanu pöörata, räägivad investorid ning investorite käitumist uurinud Tõnn Talpsepp ja Tarvo Vaarmets. Saatejuhid Juhan Lang ja Rivo Sarapik.

Allikas: Äripäev

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821