Maailm muutub ning järjest enam hakkab kõik olema seotud sinu häälega, kirjutab portaali Inc tehnoloogiatoimetaja John Brandon.
Äripäev vahendas John Brandoni arvamusartikli nutitelefonidest ja häälrobotitest:
Minu kodus on igal pool häälerobotid. Köögis kasutan Google Home kõlarit, millelt saan küsida retseptide ja ilma kohta. Kontoris on mul Amazon Echo, mis on ühendatud stereosüsteemiga. Sellega ma kontrollin oma muusikakogu häälega. Sa võid mõelda, et sellest piisab, aga minu elutoas on ka Echo Dot ning üks on veel ka ülakorrusel. Autos räägin ma pidevalt Siri ja Google Assistantiga.
Kus see lõpuks läbi saab? Või mis on veel tähtsam – millal see läbi saab?
Artikkel jätkub pärast reklaami
Prognoosin, et 2025. aastaks on häälrobotid nii levinud, nii võimsad ja kasulikud, et nutitelefone meil enam vaja ei lähe.
Autor: Mait Kraun, Äripäeva ajakirjanik
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.