USA kiibitootja Qualcomm sõlmis Hiina ettevõtetega esialgu mittesiduva lepingu, mille järgi ostetakse kolme aasta jooksul 2 miljardi dollari eest komponente.
Neljapäeval teatas USA kiibitootja Qualcommm, et nende toodete vastu on 2 miljardi dollari ulatuses huvi tundnud Lenovo Group, Guangdong OPPO Mobile Telecommunications Corp, Vivo Communication Technology ja Xiaomi Communications.
Firmadega on sõlmitud mittesiduv leping, mille punktide üle veel kõneldakse.
Leping avaldati Qualcommi korraldataval üritusel Pekingis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Hiljuti
sai Qualcomm Euroopa Liidult „altkäemaksu“ eest ligi ühe miljardi euro suuruse trahvi, mis on umbes 5 protsenti firma eelmise aasta käibest.
Seotud lood
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.