EAS ootab IT-firmasid Jaapani-reisile

Raul Allikivi  Foto: Erakogu

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) korraldab taas ettevõtjaile kontaktreisi Jaapanisse, kuhu ootab eeskätt IT-firmasid.

Lisaks IT-le on ka puidu- ja toiduainetetööstus valdkonnad, mille poolest Skandinaavia ja Eesti on Jaapanis tuntud ning just neil aladel on äritegevuse käivitumine kõige reaalsem. 

Kontaktreisi sihtkohaks on Tokio ja sõit on planeeritud maikuusse (12.-19. mai). Osaleja saab ülevaate, kuidas Jaapanis äri tehakse ning ettevõttele korraldatakse ka individuaalsed ärikohtumised. Jaapani kontaktreisil saab osaleda viis ettevõtet.

Täna kell 16 toimub konsultatsioonifirma Civitta Eesti kontoris eelseminar, kuhu EAS ootab Jaapani turust huvitatud ettevõtjaid, kellele see turg on uus, kuid kes näevad oma toote või teenuse jaoks Jaapanis head potentsiaali.

Infoseminari viib läbi Raul Allikivi, kes on juba aastaid aidanud Eesti ettevõtjatel  Jaapani turule siseneda. Lisaks räägivad eelmiste aastate kogemusest kontaktreisi gruppe juhtinud Riivo Anton (Civitta Eesti) ja EASi teenusejuht Tiina Truuväärt.

Jaapani kontaktreisil osalustasu pole, kuid ettevõtja tasub ise oma lennupiletite ja majutuse eest sihtriigis. EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Kertu Karner
Kertu KarnerIT konverentside projektijuhtTel: 553 7112