Tele2 selgitab Facebooki muutumist

Tele2 klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.  Foto: Helena Evert, Tele2 Eesti personalidirektor

Facebook kuulutas eelmisel nädalal, et hakkab korraldama kohtinguid, nüüd on selgunud veel mitmed olulised muudatused. Tele2 Eesti kommenteerib Facebooki plaane.

Tele2 klienditeenindusdirektori Sirli Seliovi sõnul lubab Facebook teha oma Messengeri kiiremaks ning lihtsamaks. „Osad praegustest nuppudest peidetakse ära ning juurde tuleb ka tumeda ekraaniga versioon,“ lisas ta.

Seliovi kinnitusel mõjutab ettevõtteid enam suve alguses Messengerile lisatav liitreaalsuse võimekus, mis tähendab, et e-poodides müüdavaid tooteid saab virtuaalselt proovida. “Esimesena hakkavad seda testima Asus, Kia, Nike ja kosmeetika e-pood Sephora. Kasutajad saavad liitreaalsusega testida, kuidas näiteks pakutav huulepulk näoga sobib,“ sõnas Tele2 klienditeenindusdirektor.

Muudatused ootavad ees ka Facebookile kuuluvat Instagrami. Kuna inimesed teevad üha enam oste internetist, siis edaspidi saab Instagrami siduda oma krediitkaardiga ja edasi otse äpist oste sooritada.

„Teine oluline uuendus on Instagramis grupivideote tegemise võimalus. Ühtlasi saab grupivestluse võimekuse samuti Facebooki omanduses olev WhatsApp rakendus,“ lisas Seliov.

Samuti on suvel oodata funktsiooni, mis lubab Facebooki kasutajatel teha 3D-pilte, kuid täpsem info peaks selguma lähikuudel.

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821