• 28.05.18, 06:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riigikogu arutab täna andmekogude aruannet

Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjonis on täna arutlusel riigikontrolli aruanne "Eesti riigi kriitiliste andmekogude turvalisuse ja säilitamise tagamine".
Ettevõtlus- ja infotehnoloogia minister Urve Palo.
  • Ettevõtlus- ja infotehnoloogia minister Urve Palo.
  • Foto: Andres Haabu
Arutelule on kutsutud ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo, riigikontrolör Janar Holm ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi, tervise ja heaolu infosüsteemide keskuse, registrite ja infosüsteemide keskuse, rahandusministeeriumi infotehnoloogiakeskuse, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse, keskkonnaministeeriumi infotehnoloogiakeskuse, kaitseministeeriumi ning riigikontrolli esindajad.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 15.07.25, 16:36
Riigi IT-majja otsitakse IT ärivaldkonna juhti
Kandideerimise tähtaeg: 22.07.2025

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele