Indrek Kald • 18 veebruar 2019

SEB: video teel avatud kontode arv kasvas 72%

Esimesena Eestis äriklientidele videokohtumise lahendust pakkuvas SEB pangas kasvas mullu video teel avatud kontode arv äriklientide hulgas 72%.

Videokohtumiseks vajaliku lahenduse testmine.  Foto: SEB

SEB alustas ärikliendi konto avamise teenuse pakkumist videokohtumise vahendusel veidi enam kui kaks aastat tagasi. Tänaseks on videosilla kaudu avatud 557 kontot. Muuhulgas on kliendid videosilla kaudu saanud oma ettevõtetele avada kontosid, viibides ise Hispaanias või Tais.

"Eelmisest aastast lisandus äriklientidele ka võimalus kohtuda video teel enda ärikliendihalduriga, mis võimaldab klientidel allkirjastada dokumente, küsida lisateavet panga teenuste ja toodete kohta ning küsida abi ettevõtte loomisel e-äriregistris," lisas SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

"2018. aastal kasvas äriklientide huvi videosilla kaudu kliendihalduriga kohtumiseks oluliselt. Kuna selleks pole tarvis pöörduda kontorisse või oodata järjekorras siis on see andnud klientidele märkimisväärse aja kokkuhoiu," sõnas ta.

SEB pakub äriklientidele video teel konto avamise teenust 2016. aasta detsembrist. Eelmisel aastal lisandus võimalus kohtuda kliendihalduriga videokohtumise teel. Kohutmiseks on vajalik SEB erakliendi internetipanga leping, Eesti ID-kaart või mobiili-ID ning arvuti veebikaamera, mikrofoni ja internetiühendusega.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821