Indrek Kald • 16 aprill 2019

Eesti ja Portugal alustavad e-tervise alal koostööd

Koos presidendiga Portugalis viibiv ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist allkirjastab seal ühiste kavatsuste memorandumi, edendamaks e-tervise alast koostööd kahe riigi vahel.

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist.  Foto: Raigo Pajula

Minister Tammist osaleb 16.-17. aprillil koos president Kersti Kaljulaidi ja äridelegatsiooniga riigivisiidil Portugalis, kus on kavas kohtumised riigijuhtidega, esinduslik äriseminar ning mitmete ettevõtete külastused.

Tammisti kavas on kohtumine Portugali innovatsiooniministri Mariana Vieira da Silvaga, kellega kirjutatakse alla ühiste kavatsuste memorandumile. Selle järgi alustatakse juba käesoleval aastal e-retseptide vahetamist ning edendatakse e-tervise alast koostööd.

Lisaks avab Tammist esindusliku Eesti-Portugali äriseminari, mis keskendub digimajandusele ja innovatsioonile. Seminar toob kokku Eesti ja Portugali avaliku sektori tippjuhid ning ettevõtjad.

Koos presidendiga külastab ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist ka Portugalis tegutsevaid Eesti ettevõtteid Monese ja Pipedrive.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Silvian Karu
Silvian KaruReklaamimüügi projektijuhtTel: 5691 8931
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821