• 17.08.20, 11:58

Net Group hakkab looma riigiametite ühist juturobotit

Net Group hakkab looma riigiametitele keskset juturobotit, mis tegeleb nii era- kui ka juriidiliste isikute päringutega ning vajadusel suunab kliendi pöördumise teise asutusse.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi andmete juht Ott Velsberg.
  • Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi andmete juht Ott Velsberg.
  • Foto: Liis Treimann
"Tänu sellele projektile on asutustel tulevikus lihtsam juturobotit kasutusele võtta, nad ei pea looma eraldiseisvaid arendusi ning nii saame vältida kulukaid dubleerivaid arendusi," ütles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi andmete juht Ott Velsberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele