• 14.12.20, 07:22

E-residentsuse programmi hakkab juhtima mitmes suures Eesti IT-firmas töötanud Lauri Haav

E-residentsuse nõukogu valis programmi uueks juhiks MarkIT.eu kaasasutaja ning mitmes Eesti IT-firmas töötanud Lauri Haava, kes viimased pool aastat oli Proeksperdi äriarendusjuht.
Lauri Haav asub ametisse 4. jaanuaril.
  • Lauri Haav asub ametisse 4. jaanuaril.
  • Foto: Herkki Erich Merila
"Lauril on tugev kogemus start-up'ist scale-up'i kasvatamise teekonnast ehk iduettevõtte suureks tegijaks tegemisest. Just selles arenguetapis on hetkel e-residentsuse programm," ütles majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi side ja riigi infosüsteemide asekantsler Siim Sikkut.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.09.25, 10:34
Crayon teeb keerulised AWS-i arved lihtsaks ja loogiliseks
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele