• 28.05.21, 12:28

IT-firma sai investoreilt 800 000 eurot. Konkurent nende ideest: juba lahendasime selle probleemi

Investoreilt üle 800 000 euro kogunud ning eile Ajujahi konkursil kolmanda koha saanud pilveteenuse looja Lexi.Market tegeleb Telema juhi sõnul probleemiga, mille nemad on juba lahendanud.
Telema juht Hele Hammer.
  • Telema juht Hele Hammer.
  • Foto: Raul Mee
"Mulle on jäänud mulje, et siin peaksid võistlema enam-vähem originaalsed ideed ja seniloomata tooted," kinnitas Telema juht Hele Hammer Ajujahi korraldajaile ning lisas, et Lexi.Marketi idee on teostatud juba mitukümmend aastat tagasi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele