• 17.09.21, 17:49

FOTOD: Millised on Põhjamaade 8 lootustandvat meditsiini ükssarvikut?

Põhjamaade suurimal tehnoloogia- ja innovatsioonikonverentsil TechBBQ 2021 Kopenhaagenis võtsid ettekande "Life science battle in the Nordics" raames mõõtu 8 ükssarvikuks püüdlevat meditsiini- ja tehnoloogiafirmat. Võitjaks kuulutati Rootsi idufirma, kes sai ka 10 000 eurot.
Võitjaks kuulutati Rootsi idufirma, mis loob kognitiivsete häirete, nt Alzheimeri tõve varaseks diagnoosimiseks tehnoloogilisi võimalusi. Eraldi äramärkimise said lisaks veel südamerütmihäiretele digitaalseid lahendusi loov teine Rootsi idufirma ja Norra idufirma , mis otsib võimalusi migreenihoogude ennetamise ja vähendamiseks tehnoloogia abil.
  • Võitjaks kuulutati Rootsi idufirma, mis loob kognitiivsete häirete, nt Alzheimeri tõve varaseks diagnoosimiseks tehnoloogilisi võimalusi. Eraldi äramärkimise said lisaks veel südamerütmihäiretele digitaalseid lahendusi loov teine Rootsi idufirma ja Norra idufirma , mis otsib võimalusi migreenihoogude ennetamise ja vähendamiseks tehnoloogia abil.
  • Foto: Annika Kald
Liftikõnega astusid Taanis lavale järgmised 8 firmat ja nende loojad:

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele