Tallinna Tehnikaülikooli teadlased osalevad ambitsioonikas teadusprojektis, et aidata väikese ja keskmise suurusega ettevõtteid üleminekul inimeste ning robotite ühistööle.

- TalTechi autonoomsete sõidukite uurimisgrupi juht, robootikaprofessor Raivo Sell ülikooli laboris ehitatud iseliikuva bussiga.
- Foto: Liis Treimann
"Just seda peetaksegi silmas tööstus 5.0 kontseptsioonis, täiendades praegust tööstus 4.0, mis keskendub digitaliseerimisele," märkis ülikooli autonoomsete sõidukite uurimisgrupi juht, robootikaprofessor Raivo Sell.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?