• 16.11.23, 12:25

Levira testib Eestis koos raadiokanalitega Euroopas laialt levinud digiraadiot

Levira käivitas Tallinna teletornis teise digiraadio DAB+ saatja, mille tulemusena suureneb Tallinnas ja Harjumaal digiraadio vahendusel kuulatavate raadiojaamade arv pea kahekümneni.
Digiraadio eelisteks on suuremad lisateenuste võimalused nagu programmiinfo, uudiste, laulusõnade jm kuvamine vastuvõtja ekraanil.
  • Digiraadio eelisteks on suuremad lisateenuste võimalused nagu programmiinfo, uudiste, laulusõnade jm kuvamine vastuvõtja ekraanil.
  • Foto: Levira
Uus saatja käivitatakse koostöös Duo Media Networksiga ja selle vahendusel kuuleb esialgu viite uut raadiojaama, mis Tallinnas ja Harjumaal seni ei levinud.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.25, 10:14
Smart-ID, AI ja null paberit: uus tarkvara võimaldab koosolekuid pidada detailidesse takerdumata
Koosoleku pidamine tähendab rohkemat kui lihtsalt arutelu – see hõlmab päevakorra koostamist, hääletusi, otsuste dokumenteerimist ja protokollide koostamist, kusjuures aina sagedamini toimuvad nõupidamised üle veebi. Eesti tarkvaraarendaja Ektaco on loonud lahenduse, mis viib koosolekute korraldamise uuele tasemele, olgu selleks aastakoosolek, avaliku sektori istung või aktsionäride üldkogu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele