• 06.02.24, 12:41

Omniva sai Pipedrive’i ja Elisa taustaga inseneriala juhi. “Soovin muuta IT-arengu kiiremaks”

Omniva uus inseneriala juht Kristel Leisalu on viimased kaheksa aastat juhtinud meeskondi mitmetes tehnoloogiaettevõtetes.
Suures organisatsioonis muudatuste tegemine võib olla keeruline, kinnitab Omniva engineering director Kristel Leisalu.
  • Suures organisatsioonis muudatuste tegemine võib olla keeruline, kinnitab Omniva engineering director Kristel Leisalu.
  • Foto: Omniva
Praegune väljakutse on leida tasakaal kiiruse ja kvaliteedi vahel, avas ta oma hetke peamist ülesannet Omnivas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele