Sellest nädalast saavad Eesti turismiettevõtted esitada toetusetaotlusi digilahenduste kasutuselevõtuks
- Uue tarkvara juurutamine toetuse abiga on vähendanud meie tööjõukulu, kinnitas Lore Bistroo juht ja omanik Kristjan Peäske. Foto: Raul Mee
“Meil on turismis väga palju andmeid, mille tark kasutamine võimaldab tõsta sektori konkurentsivõimet ning pakkuda külalistele veelgi paremaid teenuseid,” kommenteeris majandus- ja tööstusminister Erkki Keldo.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Arvutipargi renditeenus on mugav, säästlik ja (tuleviku)kindel. Green IT tegevjuht Asko Pukk usub, et ettevõtete äriline fookus peab alati olema enda põhitegevusel, sektoril, mida teatakse peensusteni, et olla konkurentidest paremad – just selleks vajaliku aja ja raha renditeenus vabastab.