Helmese partner: paljud kliendid on närvilised, aga meile ei pruugi turbulents olla halb
Päris paljud meie kliendid on närvilised ja eeldan, et nii mõnigi tahab võib-olla investeeringuid tagasi tõmmata, kinnitas IT-ettevõtte Helmes partner Deniss Ojastu.
Kuigi kaubandussõda Helmest kui teenusettevõtet eriti ei mõjuta, tunnevad selle mõju meie kliendid, kinnitas Helmese partner ja juhatuse liige Deniss Ojastu.
Foto: Helmes
Kuidas Helmes tunnetab kaubandussõja mõju, kust otsida praegu kasvuvõimalusi, milline on hetkel IT-sektoris seis palkadega ning tööjõuga laiemalt?
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.