Eesti idufirma kaasas üle poole miljoni väärtuses investeeringuid ja laiendab äri

Investly asutaja ja tegevjuhi Siim Maivel
Investly asutaja ja tegevjuhi Siim Maivel

Eesti ja Suurbritannia turul edukalt maksete innovatsiooni tegev finantstehnoloogia ettevõte kaasas uues rahastusringis 700 000 euro väärtuses investeeringuid ning sellega plaanib Investly kasvatada turuosa Eestis ja Suurbritannias.

Investly asutaja ja tegevjuhi Siim Maiveli sõnul on ettevõte oma paari tegutsemisaasta jooksul hoidnud ettevõtetel kokku üle 30 aasta maksetähtaja ootamist. "Meie teenust kasutavad organisatsioonid, kes soovivad arvete maksetähtaegu lühendada, mida neil ka edukalt teinud oleme. Kiire klientide kasv ja investorite jätkuv usaldus näitab, et oleme õigel teel.”

Investly on ka ise viimase aasta jooksul jõudsalt kasvanud ning uue rahastuse najal jõudnud faasi, kus tuleb hakata jõulisemalt turuosa kasvatama.

“Nähes, et teenus toimib Eestis väga edukalt, võtsime sihiks suurendada Eestis turuosa ja alustada ka Suurbritannias kanna kinnitamist. Nõudlus meie teenuse järgi on vägagi olemas, sest paljudel kaupmeestel ja tootjatel on 60-120-päevased maksetähtajad sagedased ning raha tihti arvete all kinni. Koos meiega saavad ettevõtted kasvada ning suurendada oma käivet ja kasumit.”

Investly on ühisrahastusel põhinev Eesti finantstehnoloogia ettevõte, mis aitab ettevõtetel kiiremini kasvada lühendades nende arvete maksetähtaegu 15-220 päevastel arvetel. Ettevõtted saavad ise otsustada, millal ja millist arvet rahastavad käibevahendite kiiremaks vabastamiseks. Investly on tänaseks kokku kaasanud üle 1,3 miljoni euro investeeringuid. Investorite hulka kuulub ka Austria suurim riskikapitalifond Speedinvest, mis kapitaliseerib paljulubavaid varajases staadiumis olevaid idufirmasid.

Osale arutelus

  • ITuudised.ee

    ITuudised.ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ITuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Valdkonna töökuulutused

DERIVCO is looking for an ANIMATOR

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

DERIVCO is looking for a TECHNICAL COORDINATOR

Derivco Estonia OÜ

25. november 2018

DERIVCO IS LOOKING FOR A SENIOR QA SPECIALIST

Derivco Estonia OÜ

17. november 2018

Teabevara