• 12.08.20, 13:29

Riik võib saada õiguse trahvida andmekaitse alase rikkumise eest ilma kohtuta

Andmekaitseinspektsioon võib saada õiguse määrata miljonitesse eurodesse ulatuvaid haldustrahve juriidilistele isikutele ilma kulukat kohtuteed ette võtmata.
Grant Thornton Balticu andmekaitsespetsialist Maili Torma.
  • Grant Thornton Balticu andmekaitsespetsialist Maili Torma.
  • Foto: Äripäev
Eestis seni ette nähtud karistused andmekaitsealaste väärtegude eest pole enam piisavad. Justiitsministeeriumi plaanitava haldustrahviõiguse kontseptsiooniga saab edaspidi tõhusamalt reageerida nii finants-, konkurentsi- kui ka andmekaitseõiguse rikkumistele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 16:09
Rally Board 65 tõstab videokoosolekute kvaliteedi uutesse kõrgustesse
Üha rohkem inimesi töötab hübriidrežiimis ehk kontoris viibimise ja kodus töötamise vaheline piir on hägustunud. Sellega koos muutuvad üha paindlikumaks ka töötamiseks vajalikud lahendused. Üheks uuenduseks on tõsta veebikoosolekute ja sündmuste korraldamise tehnilist kvaliteeti ning tõhusust, ent milliseid võimalusi lähitulevik pakub?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele