Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted on küberturbes Eesti suurim valupunkt, kinnitas küberturbeettevõtte Neverhack rahvusvaheliste suhete juht Anett Numa.

- Küberekspert Anett Numa tõi Äripäeva raadio saates välja levinumad viisid, kuidas küberrünnakud ja -pettused toimuvad.
- Foto: Andres Laanem
“Põhjus on kõigepealt nende mindset, miks keegi mind ründama peaks, ja teiseks piiratud rahaline ressurss,” rääkis Numa, kuid tõi välja, et riik pakub erinevaid toetusi. “Järjest rohkem me ka näeme kelmide kasvavat huvi väikeste ettevõtete vastu,” lisas ta Äripäeva raadio saates.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänapäeval on arvutist saanud partner, kes võtab enda kanda rutiini ning laseb kasutajal keskenduda sellele, mis on päriselt tähtis. Tehisintellektiga (AI) varustatud masinad ei ole enam kauge tulevikuvisioon, vaid abilised, mis muudavad töö sujuvamaks ja loovamaks.