• 16.01.23, 15:54

SEB turbejuht: enamik pettureid on hakanud tähelepanu pöörama nüanssidele

Kui petuskeemide üldised toimimispõhimõtted on jäänud samaks, siis nüüdsest on enamik küberkurjategijaid hakanud tähelepanu pöörama ka nüanssidele.
SEB turbejuht Kätlin Kukk.
  • SEB turbejuht Kätlin Kukk.
  • Foto: Jake Farra
Petturitel on aina põhjalikum ettevalmistus, osavalt lihvitakse ja parandatakse oma tegevust, selgitab SEB turbejuht Kätlin Kukk, avades alljärgnevalt enamlevinud petuskeeme.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele