E-residentsuse programmi riskijuht: kõik Eestis äri ajavad välismaalased automaatkontrolli alla!
E-residentidele loodud nutikaid kontrollmehhanisme võiks rakendada kõigi Eestis ettevõtlusega tegelevate välismaalaste puhul, pakub e-residentsuse programmi riski- ja õigusjuht Oscar Õun.
E-residentsuse programmi riski- ja õigusjuht Oscar Õun.
Nimelt võeti mullu suvel Eesti politseis kasutusele automatiseeritud IT-lahendus, mis teeb regulaarseid masspäringuid siseriiklikesse ja rahvusvahelistesse andmebaasidesse.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.