Gerli Ramler • 15. oktoober 2012
Jaga lugu:

CM: mobiilne vöötkooditehnika peab olema vastupidav

Kaubandus- ja logistikaettevõtetes on täna mõeldamatu teha inventuuri ja koguda kauba kohta andmeid kasutamata vöötkoodilugejaid ning käsiterminale.

„Kaubanduskeskustes, sadamates ja suurtes tööstusladudes kasutatav andmekogumisaparatuur peab töötama karmides tingimustes – õues külma ja vihmaga ning külmhoonetes,“ selgitab Aitsam. „Kuna tegemist ei ole kõige odavama, aga väga vajaliku investeeringuga, soovivad kliendid aina enam just tugevdatud konstruktsiooniga, keerulistesse sise- ja välitingimustesse sobivaid tooteid.“

Profitööriistale omaselt on ergonoomilistesse andmekogumisterminalidesse integreeritud näiteks GPS, wifi,  GPRS ja Bluetooth. Nendega saab rääkida sarnaselt telefonidele ning saata andmeid otse arvutisse. Kaubamärkidest müüb RTT Motorola, Intermec’i, Datalogic’i ja Symbol’i käsiterminale ning Saksa tootja DLOG-i ja USA-st pärit DT Reseach’i tõstukiarvuteid.

Kuigi tänane andmekogumistehnika on tehtud võrdlemisi tugev, kannatades nii tõstukite vibratsiooni kui ka kukkumist, saab osta seadmetele lisagarantiid. „Võimalust saada kuni kolmeaastast garantiid osta kasutatakse järest enam,“ kinnitab Aitsam.

Erilahendused vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele

AS-i RTT pakutavad kaubandustehnikasüsteemid baseeruvad vöötkoodide kasutamisel ja koosnevad kaupade vastuvõtu käsiterminalidest, laos kaupade paigaldamise ja väljastamise süsteemist nagu tõstukiarvutid, IP-telefonid, käsiterminalid inventuuri teostamiseks ning ladudevaheline andmeside; lisaks kogu süsteemi haldav tarkvara.

Ettevõtte kliendid on kogu kaubandus-, logistika- ja müügisektor, samuti tehased, tootmisüksused ning maamõõtjad ja metsamehed – kõik, kel töös on vaja tegeleda kauba lugemise, märgistamise ja mõõtmisega.

RTT AS-i põhitegevuseks on süsteemsed töökorralduse lahendused büroodes ja kaubanduslikes ettevõtetes,  koos selleks vajaliku riistvara tarnimise, tarkvara väljatöötamise, süsteemi käivitamise ja hooldamisega. Etteõte loob erinevate andmekogumisterminalide ja majandustarkvarade ühenduslinke ja rakendustarkvarasid.

Lisaks süsteemsetele kaubandus- ja logistikavaldkonna töökorraldusseadmete müümisele tegeleb AS RTT ka nende seadmete hoolduse ja remondiga.

Vaata tooteid: http://www.rtt.ee/index.php?group_id=36&page=130

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Enimloetud
Aali Lilleorg
Aali LilleorgtoimetajaTel: 505 3172aali@ituudised.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt