Gerli Ramler • 20. juuni 2013
Jaga lugu:

CM: Kontoritehnika rentimine säästab ettevõtja aega ja raha

Kontoritehnika rentimine ja liisimine sobivad ettevõtetele, kes ei oma vabu vahendeid, ei näe mõtet osta seadmeid endale päriseks või soovivad iga paari aasta tagant vahetada neid uuemate ja efektiivsemate mudelite vastu.

Üle 20 aasta printerite ja koopiamasinate müügi ja hooldusega tegelev Printerikeskus pakub rendi puhul näiteks ka täishoolduslepingut, mis on kliendi jaoks mugav ning muretu võimalus tehnika omamiseks.

„Olenevalt trükimahtudest saab näiteks printeri täna kätte juba väga soodsa hinnaga. Kodutarbija jaoks ideaalse ja vastupidava printeri hind algab 100 eurost,“ sõnab Printerikeskuse Tallinna esinduse juhataja Kristjan Kalma. „Meie tegeleme nii seadmete müügi ja hoolduse kui ka rendi ja liisimisega – mõtleme alati koos kliendiga tema jaoks välja parima lahenduse.“

Printerikeskuse tegevusalasse kuuluvad kõik seadmed, mis jätavad paberile jälje. Ettevõte müüb ja hooldab kaubamärkide Konica Minolta, EPSON, Kyocera, Samsung, HP, Xerox, Canon, Brother ja ULS printereid, kopeerimistehnikat, multifunktsionaalseid seadmeid, interaktiivseid tahvleid, videoprojektoreid, skännereid, lasergraveerijaid, laserlõikajaid ja muud kontoritehnikat. 96% Printerikeskuse klientidest moodustavad ettevõtted.

Printerikeskuses töötab kokku 10 inimest – kuus tehnikut ja neli müügimeest. „Oleme seadnud endale eesmärgiks klientide kiire teenindamise ning seda eriti kontoriseadmete remondil ja seadmete kulumaterjalidega varustamisel,“ räägib Kalma. „Meil on Eesti suurim valik erinevaid kontoriseadmeid ning suurim valik laser-, tindi- ja maatriksprinterite kulumaterjale.“

Klientide mugavaks ja kiiremaks teenindamiseks on Printerikeskus avanud ka www.printerikeskus.ee asuva e-poe, kust kõik registreerunud kasutajad saavad tellida kaupa 2% soodsama hinnaga.

Perfektne lasergraveerimine ja laserlõikamine ULS-i tehnikaga

1990. aastal tegevust alustanud Printerikeskus on turul tuntud kui printerite ja koopiamasinate müüja, hooldaja ja remontija. Tegelikult on ettevõtte tegevusala veel laiem: lisaks tehnika rendile ning liisinguga müügile on Printerikeskus Universal Laser Systems (ULS) esindaja Eestis.

USA ettevõte ULS toodab üle maailma tuntud seadmeid, mille põhifunktsioonid on lasergraveerimine ja laserlõikamine. ULS-i seadmeid võimadavad graveerida ja lõigata peaaegu kõiki materjale. Erandiks on metall, millele saab teha ainult graveerimist või markeerimist.

„ULS-i tehnika on oma kvaliteedi poolest tuntud kogu maailmas. Masin on äärmiselt vastupidav ega väsi nagu analoogilised Aasia tooted, kuna kõik tehnoloogiakomponendid on ULS-i poolt projekteeritud, toodetud ning kokku pandud USA-s,“ selgitab Kalma. „Ja lõpptulemus on ääretult ilus ja perfektne – ei ühegi „näritud“ serva ega mõõdust möödalõikamist! Tegemist on tõelise tulevikutehnoloogiaga, millega tehtud lasergraveerimine ja laserlõikamine on püsivalt ideaalne.“

Printerikeskus Tallinnas

Katusepapi 4 (1. korrus, eraldi sissepääs)Avatud E- R kell 9-18

Printerikeskus Tartus

Emajõe 1a (Emajõe Büroohotell, C-uks, 1. k)Avatud E- R kell  9-18

Printerikeskus  
Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Enimloetud
Aali Lilleorg
Aali LilleorgtoimetajaTel: 505 3172aali@ituudised.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee