1 märts 2016

Telia kliendid reisivad rändlustasudeta

Aasta 2016 tõi Telia klientidele rändlusteenuste kasutamises kaasa mitmeid positiivseid muudatusi, mis aitavad ettevõtjatel paremini ja tõhusamalt koordineerida väliskaubandust ning ärisuhteid Skandinaavia ja Baltikumiga.

Alates 20. jaanuarist muutus Mobiilne elu ja Mobiilne internet arvutis pakettide kasutajatele TeliaSonera maades andmesideteenuse kasutamine soodsamaks. Täpsemalt ei pea enam nende pakettide kasutajad Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis ja Leedus viibides andmeside kasutamise eest rändlustasu maksma. Sõltuvalt kasutatavast andmesidepaketist ja selle mahust on nimetatud riikides mobiilne internet vabalt kasutatav. Lisatasusid neis riikides piiritagusel interneti kasutamisel kartma ei pea.

Eriti vajalik on lisatasudeta andmeside ettevõtetele, kelle töötajad reisivad palju või viibivad pidevalt välismaal. Telia on esimene ja ainuke ettevõte Eestis, kes oma klientidele sellist lisaväärtust pakub. Teiste operaatorite juures tuleb välismaal interneti kasutamiseks tellida eraldi hinnaga pakett (5-20 eurot) või siis maksta päevapõhise kasutamise eest 5 eurot.

HINNAVÕRDLUS – Kui palju maksab mobiilne internet rändluses, kui reisid näiteks Soomes, Rootsis, Norras, Taanis, Lätis või Leedus.

Tele2                                                                    Telia---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 GB - 18,99 €                                                    1,5 GB - 7,49 €kasutamiseks rändluses                                  kasutamiseks kodus või rändluses                     ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Allikas: www.tele2.ee; www.telia.ee (seisuga 25.02.2016)

Läbi uuenenud võimaluste toetab Telia Eesti ettevõtete edulugu rahvusvahelises kaubanduses ning äritegevuses. Lisaks püüame rändluspakkumisi klientide jaoks mugavamaks, arusaadavamaks ja soodsamaks muuta ka väljaspool Euroopat. Näiteks neile, kes palju reisivad, soovitame kasutada Telia Travel äppi. Travel äpp annab kiire ülevaate rändluses kasutatud teenustest ning nende maksumusest ka siis, kui reisitakse väljapoole Euroopa Liitu.

Oleme viimastel aastatel näinud suurt mobiilse interneti kasutajate hulga kasvu ning mitmekordselt on suurenenud keskmised kasutusmahud. Rõõmustab see, et inimesed kasutavad juba praegu internetti julgemalt hoolimata geograafilisest asukohast. Seega, kasutajad juba teavad, et karta ei ole midagi, aga soovime kindlasti julgustada ka neid, kes on end seni reisides tagasi hoidnud. Ei tasu unustada, et iga ärireisija taga on tegelikult tavaline inimene, kes soovib päeva lõpul interneti vahendusel oma perekonnaga suhelda või kuulata Spotify’st oma lemmikmuusikat. Telia eesmärk on julgustada kliente jääma truuks oma tarbimisharjumustele ka kodust eemal viibides.

Mobiilse interneti kasutuskogemust jagab Enn Randmaa, GoBusi tegevjuhtGoBusil on pidevalt välismaal sõidus umbes 25 bussi. Peamiselt teenindame välismaa turiste ning bussid liiguvad Norra, Rootsi, Taani ja Baltikumi lennujaamade ning erinevate turismipiirkondade vahel. Bussides pakume klientidele kasutamiseks tasuta wifit. Wifit kasutavad oma sõidulehtede saatmiseks ning tööülesannete täitmiseks ka bussijuhid, keda on kokku 50. Seni kasutasime bussisisese wifi võrgu loomiseks Soome teenusepakkuja abi, kuid nüüd kui Telia Eesti hakkas Baltikumis ja Skandinaavias tasuta andmeside rändlusteenust pakkuma, otsustasime seadmed liita Telia Eesti mobiilse andmeside paketiga, mis sisaldavad 60 GB internetti. Miks me teenuse pakkujat vahetasime? Telia Eesti teenuste kasutamine on meie jaoks odavam ja mugavam. Eelistame kodumaist teenust, sest ka kõik meie muud mobiilside teenused on Telia Eestis. Siin on meile tuttav ja väga hea kvaliteediga klienditeenindus. Olime muudatusi andmeside rändlushindades väga kaua oodanud ja meil on hea meel, et need võimalused avanesid.

Autor: Kristjan Viilmann,Telia internetilahenduste valdkonnajuht

Jaga lugu:
Seotud lood
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Indrek Kald
Indrek KaldITuudised.ee toimetajaTel: 511 1112
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 105
Mari Sarapuu
Mari SarapuuIT konverentside programmijuhtTel: 5372 1821