21. august 2016
Jaga lugu:

Jaga mobiilset internetti erinevatesse seadmetesse

Foto: Janika Kuusik, Telia Eesti personaliüksuse direktor

Hea uudis – Telia Eesti pakub oma Mobiilse elu klientidele ainulaadset teenust, millega saab mobiilset internetti jagada erinevate seadmete vahel.

Kuidas internetti erinevate seadmete vahel jagada, seda tutvustab Mart Objartel, Telia ärikliendi mobiilse interneti teenuste juht.

Telia Mobiilse elu paketi kasutajad saavad lisa-andmeside-SIMi abil internetti jagada kuni viie seadme vahel. See on hea võimalus aktiivsetele äriinimestele, kel on liikuv töö või kes reisivad palju. Lisaks, Skandinaavias ja Baltikumis on Mobiilse elu kasutajatele andme- ja kõneside kasutamine ilma lisatasudeta, seega on ka seal mobiilse interneti jagamine erinevate seadmete vahel mugav ja murevaba lahendus. Lisa-SIM sobib kasutamiseks nii tahvelarvutis, sülearvutis, interneti pulgas kui ka kontori 4G ruuteris. Vajalikke SIMe saab tellida Telia kõigist teeninduskanalitest, sh e-teenindusest ja lasta need endale kulleriga kontorisse saata.

Andmeside SIM-kaarte saab ettevõtte volitatud isik Telia mobiilsete teenuste iseteeninduses ise aktveerida. Iseteeninduses saab vajadusel ka paketi internetimahtu suurendada ja määrata, kui palju iga seade tohib interneti mahust ära kasutada.

Kuni juuli lõpuni saab lisanduvaid andmeside SIM-e kasutada tasuta. Alates augustist rakendub lisa SIM-kaardi kasutamisele tasu 1,49 € kuu. Võrreldes turuhindadega on tegemist parima kiire 4G internetipakkumisega. Hea on teada ka seda, et kui n-ö varu SIMid on tellitud, rakendub tasu nende kasutamise eest alles siis, kui need kasutamiseks aktiveeritakse.

Teinekord juhtub, et paketipõhine andmemaht saab otsa. Sel juhul saab lisamahtu tellida SMSi või Telia lisamahu tellimise lehe kaudu, mis avaneb mahu lõppedes klientidele automaatselt.

Kuna paljudes seadmetel puudub SIM-kaardi pesa, siis on võimalik internetti jagada ka taskuruuteriga. Taskuruuter loob wifi võrgu, mida saab teistele seadmetele jagada. Sama saab teha ka telefoniga (HotSpot funktsioon), kuid telefoniga wifit jagades kurnab see liiast telefoni akut. Taskuruuter ei kurna akut ja peab oluliselt kauem vastu. Ruuter on ise pisike ja mahub kenasti taskusse või kotti. Soovi korral saab sellega Telia e-poes või esinduses tutvuda.

Hea teada! Euroopa Liidu teistes riikides on Mobiilse elu 12 GB, 24 GB ja 48 GB pakettidega andmemahtu kasutades vastavalt esimesed 100 MB, 200 MB või 300 MB lisatasuta. See tähendab reisides 5–15 € andmeside kulu kokkuhoidu. Kui andmeside kasutus on suurem, soovitame tellida ELi nädalapaketi.

Hinnad ja lisainfo leiate Telia.ee kodulehelt.

Vaata ka Mobiilset elu tutvustavat videot.

Jaga lugu:
ITUUDISED UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Ituudised uudised igal nädalal enda postkasti.

Ituudised.ee toetajad:

Enimloetud
Aali Lilleorg
Aali LilleorgtoimetajaTel: 505 3172aali@ituudised.ee
Ana Madismäe
Ana Madismäereklaamimüügi projektijuhtTel: 545 60 150Ana.Madismae@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt