• 18.02.19, 15:24
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Omniva muutumine tehnoloogiaettevõtteks

Sellest, kuidas Omniva tuleb toime Euroopa posti- ja logistikasektorit üha enam häiriva autojuhtide puudusega ning kas töötajad peavad kartma automatiseerimist ja robotite tulekut, räägivad "Äritehnoloogia saates" Omniva juht Ansi Arumeel ja Elisa ärikliendiüksuse juht Margus Vaino.
Omniva juht Ansi Arumeel
  • Omniva juht Ansi Arumeel
  • Foto: Meeli Küttim
Saadet juhib Indrek Kald.
Saadet toetab Elisa.
Kuulake "Äritehnoloogia saadet" Äripäeva uuest podcast'ide keskkonnast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 11:08
Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum: milline on küberkaitse AI ajastul?
Viimastel aastatel on küberkaitse muutunud tehnilisest probleemist strateegiliseks ärimureks. Kuna küberohud muutuvad üha keerukamateks, kasvavad ka riskid, mida need põhjustavad. 15. mail toimuv Crayoni 5. Küberturvalisuse Foorum on oluline sündmus neile, kes soovivad küberkuritegevuse vastu võitlemises samm ees püsida. Foorum toob kokku tuntumad küberkaitseeksperdid ja arvamusliidrid, kes arutlevad ettevõtteid ohustavate väljakutsete teemal ning uurivad lahendusi, mis aitavad kujundada küberkaitse tulevikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi ITuudised esilehele